EP 2015
ARTIST: Роллікс
NUMBER OF DISCS: 1
EP 2015 (Роллікс)

РОЛЛІК’С ПРЕЗЕНТУЄ МІНІ-АЛЬБОМ
Херсонський гурт РОЛЛІК’C завершив роботу над новим матеріалом. Результатом натхненного творчого процесу став міні-альбом, який отримав назву «ЕР 2015».
До міні-альбому увійшло чотири основні треки: «Кордони», «Не дзвони», «МУZйо», «+/-». Майже усі нові пісні гурт виконував на деяких концертах і фестивалях, однак більшість шанувальників почують їх уперше. Нарешті нові пісні набули якісного студійного звучання.
Музиканти зізнаються: міні-альбом вони записали насамперед для своїх слухачів, аби ніхто не думав, що гурт РОЛЛІК’C зник із музичних горизонтів. Більше того, записом ЕР хлопці підтверджують своє бажання творити далі.
За посилом і звучанням нові пісні цілком відповідають самобутності і фірмовій манері команди та є закономірним продовженням творчості талановитих херсонців.
За словами фронтмена і автора текстів Дмитра Ігнатова, пісні народжувалися здебільшого із власних емоцій, відчуттів й життєвого досвіду. Нехай не достоту автобіографічні, однак цілком щирі. Кожен слухач зможе «приміряти» їх на себе, адже головна тема – людські взаємини.
«+/-» – перша пісня з нового матеріалу після виходу другої студійної платівки. Незважаючи на те, що композиція видалася доволі різкою й навіть агресивною, вона водночас мелодійна і прониклива. А як інакше, коли йдеться про стосунки чоловіка і жінки. Тема єдності і вічної боротьби протилежностей зі своїми сумними наслідками, в яких, проте, варто шукати лише хороше. Попри усе лихе, що, на жаль, трапляється час до часу в житті кожного, треба неодмінно із новими силами рухатися вперед. Мудрі слова: усе, що не робиться, завжди на краще. Саме тому музиканти спонукають у кожному мінусі шукати свої плюси.
«МУZйо!» – особлива пісня у міні-альбомі, адже написана дуже давно і звучала раніше зовсім інакше. Вона не торкається особистої лірики, позитивна й стьобна, драйвова і танцювальна. За основу музиканти вирішили взяти пісню колишнього електронного проекту Дмитра Ігнатова FaNero. Власне, так само свого часу вчинили і з піснею «Зупини час», яка стала одним із кращих хітів гурту. Тепер же «МУZйо!» зазвучала абсолютно по-ролліксівськи. Вона так само розбишацька за настроєм, як і решта «бойовиків» гурту, але має своєрідну подачу.
Пісню «Не дзвони» Дмитро Ігнатов називає однією з найулюбленіших. Приспів і перший куплет були написані спонтанно, а от другий куплет, зізнається він, довелося «виношувати». Дехто пропонував свої варіанти, однак лідер гурту їх відкидав, позаяк вважає пісні справою глибоко особистою, що має свій почерк, харизму й характер. Зрештою, другий куплет «прийшов» до автора значно пізніше, після того, як РОЛЛІК’C неодноразово відіграв цю пісню на концертах з повторенням першого куплету. Тепер Дмитро вважає другий куплет навіть вдалішим за першим.
«Кордони» – цілковите шаленство з додаванням сарказму і стьобу, утім із філософським підтекстом. Погляд на труднощі, які виникають у людських стосунках як таких. Люди не можуть жити на самоті, одне без одного, утім так само складно буває знайти порозуміння через різні характери, звички, темпераменти, світогляди. І саме тому люди надто часто проводять кордони між собою, руйнуючи взаємини.
Варто наголосити, що цьогоріч РОЛЛІК’C відзначатиме 10-річчя, адже саме із участі у проекті «Свіжа кров» на телеканалі «М1» гурт веде повноцінний творчий відлік.

Leave a Reply

Украинская музыка