Республіка 2015
DATE: 04.09.2015
TIME: 14:30
Республіка 2015 04.09.2015

►Головна сцена:

14:30 — 15:00 Натоліч

15:00 — 16:00 Sinoptik

16:00 — 17:00 MegamasS

17:00 — 18:00 Stoned Jesus

18:00 — 19:00 Epolets

19:00 — 20:00Morphine Suffering

20:00 — 21:30 Тостер

21:30 — 23:00 ДахаБраха

► Тунель:

7:00-18:00 Superkeks

18:00 — 19:00 Infinite Tales

19:00 — 20:00 Somali Yacht Club

20:00 — 21:30 Simon Stone

23:00 — 00:00 Хамерман знищує віруси

00:00 — 01:00 The Paints of Past Memories

►Art-DVIR (стіна Фортеці):

16:00 — 17:00 Piano

17:00 — 18:00 Flying Swan

18:00 — 19:00 Sasha Boole

19:00 — 20:00 Marina Krut Project

20:00 — 21:30 Dakooka

21:30 — 23:00 DJ

►Реґі сцена:

22:00 Plusstepper live (Одеса)

23:00 Shmir Soundsystem (Тернопіль)

00:00 Whatafunk (Луцьк)

5 вересня 2015

►Головна сцена:

15:30 — 16:00 Троє на дивані

16:00 — 17:00 Dance Party.Dance! Dance!

17:00 — 18:00 Вагоновожатые

18:00 — 19:00 Skinhate

19:00 — 20:00 TKN (Тонкая Красная Нить)

20:00 — 21:30 Brutto

21:30 — 23:00 Onuka

► Тунель:

16:00 — 17:00 HIELS

17:00 — 18:00 Give Me The Light

18:00 — 19:00 Patsanoth

19:00 — 20:00 5 vymir

22:00 — 23:00 Остров добрых надежд

23:00 — 00:00 Дай Дарогу

00:00 — 01:00 Farinhate

01:00 — 02:00 Dash

►Art-DVIR (стіна Фортеці):

16:00 — 17:00 DZIERZYNSKI BITZ

17:00 — 18:00 Колос

18:00 — 19:00 ПНД

19:00 — 20:00 Один в Каное

20:00 — 21:30 Panivalkova

21:30 — 23:00 DJ

►Реґі сцена:

22:00 Djamaica (Львів)

23:00 Max Rudskoi (Ужгород)

00:00 Nazar-I (Черкаси)

►Нічна техносцена (електростанція)

22:00 VALTA (Київ)
23:00 Sojka
00:00 FTBT
01:00 Nuem
02:00 Vj Kidik

Вхід 50-70грн

6 вересня 2015

►Головна сцена:

14:30 — 15:00 Friday Story

15:00 — 16:00 Мольфа

16:00 — 17:00 Fontaliza

17:00 — 18:00 Jinjer

18:00 — 19:00 Кожаный олень

19:00 — 20:00 O.Torvald

20:00 — 21:30 Бумбокс

21:30 — 23:00 Bahroma

► Тунель:

16:00 — 17:00 DSPLY

17:00 — 18:00 Beyond This Place

19:00 — 20:00 KARMACOMA

20:00 — 21:00 Gara’s Glitch

21:30 — 23:00 Серцевий напад

23:00 — 00:00 Streetfames

►Art-DVIR (стіна Фортеці):

16:00 — 17:00 Леді Арлет

17:00 — 18:00 Tik Tu

18:00 — 19:00 Secret avenue

19:00 — 20:00 Zapaska

21:30 — 23:00 Vosmoy

Leave a Reply

Украинская музыка