RAY BAND
DATE: 12.11.2015
TIME: 20:00
RAY BAND 12.11.2015

Український гурт Ray Band був створений в 2012 році в Києві, в самому центрі якого хлопці провели все літо, розважаючи перехожих. Звичний для Хрещатика хлопець з гітарою (Гарік) виконував всім відомі хіти у досить незвичній компанії — хлопця з зачіскою «афро» (Молдова), що сидів на коробці та ритмічно вистукував долонями по ній і його старшого брата (Старого), який майстерно витанцьовував чечітку в спеціальному взутті на спеціальній дошці. Згодом до хопців приєднався ще один учасник — бас-гітарист Платон.

Стиль музики Ray Band не піддається класифікації і не потребує визначення. Тому основні жанри, елементи яких гармонійно уживаються в репертуарі музикантів, перераховані у таких тегах, як reggae, funk, hip — hop, tap dance, street art, peace, love, capoeira.

За час існування гурту хлопці встигли попрацювати над авторським репертуаром. Разом з іншими українськими артистами, такими, як Анастасія Приходько, Ярмак, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Mad Heads побували в турі «Підтримаємо своїх», де в зоні АТО підтримували моральний дух захисників України. Були учасниками «Арт-пікніку Слави Фролової».

А влітку 2014 року пройшли кастинг на шоу «Х-Фактор». Саме на цьому шоу Ray Band вразив Ніно Катамадзе своєю неординарністю. Грузинська діва так захопилась хлопцями, що вийшла на сцену, аби разом зімпровізувати. Наставником хлопців у телешоу був Сергій Соседов. Під час одного із ефірів, гостем якого була Ірина Білик, поп-діва сказала, що якщо гурту Ray Band підібрати»правильну україномовну пісню, то можуть вирости конкуренти Океану Ельзи».

Зараз хлопці залишили проект «Х-Фактор» та приступили до запису дебютного альбому.

Leave a Reply

Украинская музыка