Iron Maiden tribute show
DATE: 29.10.2016
TIME: 19:00
Iron Maiden tribute show 29.10.2016
Який Твій найстрашніший кошмар!? Які жахи змушують Тебе прокидатися посеред ночі!? Скоро настане день, коли Твої пекельні сни стануть дійсністю! Не віриш?
Показать полностью… Прийди і переконайся! О 19:00, у підпіллі «Махно» ми святкуємо Halloween! В рамках пекельного свята до нас завітає єдиний офіційний Iron Maiden триб’ют гурт в СНД — «Blood Brothers». Вас чекають кращі хіти у кращих традиціях легенди британського харду — Iron Maiden. Також святкуємо реліз 16ого студійного альбому Iron Maiden — «The Book Of Souls».

Серед досягнень гурту можна виділити сапорт легендарних #PaulDianno та #BlazeBayley (ex- #IronMaiden) у львівському Палаці спорту. Концерти за участю: #Scorpions, #GuanoApes, #LacunaCoil, #EnterShicari, #Би2, #Сплин, #МумийТролль в рамках фестивалю #TheBestCity, а також #ЛяписТрубецкой, #Caliban, #Clawfinger, #Antiflag в рамках фестивалю #ZaxidFest. Український тур з легендарним гуртом «Мастер», розігрів гурту «Эпидемия», розігрів Сергія Мавріна. Гурт #BloodBrothers_IM неодноразово гастролював територією України. Blood Brothers є ендорсером гітар #Ibanez в Україні.

Leave a Reply

Украинская музыка